Montaż podłóg drewnianych Wrocław

Marzy Ci się piękna drewniana podłoga, która będzie cieszyć Twoje oko przez wiele lat? W takim razie zapraszamy do skorzystania z naszej oferty! Manufaktura Dom Dębu oferuje sprzedaż i montaż podłóg drewnianych we Wrocławiu i okolicach, a także na terenie całego kraju. Ponieważ mamy bardzo dużo zamówień, oferujemy montaż podłogi drewnianej zakupionej w naszej manufakturze. Nie jesteśmy w stanie zaoferować samej usługi montażu.

Wzór graficzny Wzór graficzny

Jak wygląda układanie podłóg drewnianych przez naszą firmę?

Dla nas liczy się każdy szczegół, dlatego ułożone przez nas podłogi cieszą swoim wyglądem i funkcjonalnością przez całe lata. Od czego zaczynamy? Najpierw wykonujmy pomiary: sprawdzamy nie tylko metraż i układ podłogi, ale także wilgotność powietrza, która ma zasadnicze znaczenie dla trwałości podłogi. Jeśli ocenimy, że warunki są dobre do ułożenia drewnianej podłogi, przestępujemy do omówienia szczegółów projektu, produkcji desek lub parkietu oraz montażu.

Nasi fachowcy, to osoby z dużym doświadczeniem praktycznym, którzy przykładają wagę do każdego detalu. Możesz nam zaufać w 100%!

Idealne parametry do montażu podłogi drewnianej

Temperatura powietrza

18 - 23 ° C

Temperatura powietrza

Wilgotność powietrza

45 - 65 %

Wilgotność powietrza

Podłogi drewniane Wrocław – cennik

Nasze podłogi wykańczamy ręcznie. Każde zamówienie dostosowujemy do potrzeb i oczekiwań klienta. Na cenę końcową składa się zatem projekt, realizacja, pomiary i montaż podłogi. W celu określenia ceny serdecznie zapraszamy do naszego Salonu – chętnie omówimy wszystkie warunki i przedstawimy kosztorys. Możemy zapewnić, że każdy centymetr deski i każdy metr montażu jest warty swojej ceny. Koszty rozdzielamy na transze. Ostatnia część płatności następuje już po całkowitym montażu i zaakceptowaniu usługi przez klienta.

Podłogi drewniane we Wrocławiu? Niekoniecznie na Braniborskiej!

Jakie skojarzenia przychodzą Ci na myśl, gdy słyszysz nazwę ulicy Braniborskiej? Większości mieszkańcom kojarzy się ze strefą firm związanych między innymi z drewnem i podłogami. Jednak na Braniborskiej wybór się nie kończy! Wiele firm zlokalizowanych w różnych miejscach Wrocławia oferuje profesjonalne usługi montażu podłóg drewnianych. Nasz salon i manufaktura znajduje się w odległości niecałych 5 kilometrów od ulicy Braniborskiej, w dogodnej lokalizacji niedaleko Centrum Handlowego E.Leclerc.

Co oferujemy naszym klientom?

Dojazd

dogodny dojazd z różnych części Wrocławia

Dojazd

Parking

komfortowy i duży parking

Parking

Obsługa

profesjonalna i miła obsługa

Obsługa

Szeroki wybór

praktycznie nieskończony wybór podłóg drewnianych

Szeroki wybór

Ponieważ jesteśmy manufakturą, większość prac wykonujemy ręcznie. Dzięki temu możemy spełnić każde życzenie klienta i wykonać deski idealnie spełniające Twoje oczekiwania.

Montaż podłóg drewnianych we Wrocławiu? Oczywiście z manufakturą Dom Dębu!

Czas na zmiany?
Czas na zmiany?

Czas na zmiany?

Już teraz pobierz nasz najnowszy katalog i sprawdź, którą podłoga zachwyci Cię najbardziej!

svg-dst
Dom Dębu © 2024 | Polityka prywatności
projekt i realizacja: DST DESIGN